Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Často kladené otázky

Ako dlho môžem prípravok užívať.
Naše doplnky stravy môžete užívať neobmedzene dhlú dobu, nevyvolávajú rezistenciu organizmu na účinnú látku ani nezpôsobujú závislosť.

Existujú nejaké umelé alebo chemické prísady pridávané do Penoxalu?
Všetky použité ingrediencie sú na prírodnej báze, neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá alebo chemické prísady.

Môžem užívať Penoxal, keď užívam iné lieky?
Áno, môžete. Penoxal neovplyvňuje účinky iných, súčasne podávaných liečivých prípravkov.

Nerád prehĺtam tablety, je nejaká iná možnosť konzumácie?
Želatínová kapsula Penoxalu slúži iba ako transportný obal pre účinnú látku. Kapsulu je možné otvoriť, jej obsah nasypať do malého množstva vody, zamiešať a vypiť. Účinná látka Penoxalu je bez príchute.

Sú známe nejaké vedľajšie účinky?
U preparátov Penoxal nie sú žiadne vedľajšie účinky. Vo výnimočných prípadoch (najčastejšie pri vysokom dávkovaní) môže dôjsť k hnačke alebo k zafarbeniu stolice. V tomto prípade stačí iba znížiť dávkovanie.

Koľko kapsúl mám užívať?
Penoxal 50mg sa užíva v 2-4 kapsulách denne, podľa potreby. Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
V prípade nejasností nás kontaktujte.

Koľko stojí preparát Penoxal?
Cena preparátu Penoxal sa odvíja od obsahu účinnej látky a veľkosti balenia. Súčasné ceny Penoxalu môžete nájsť v našom obchode alebo po kliknutí na tento modrý text.

Môžem si tovar vyzdvihnúť osobne?
Z technických príčin za bežných okolností nie je osobné vyzdvihnutie zatiaľ možné. Do budúcna však plánujeme aj otvorenie výdajných miest, pre zvýšenia pohodlia. V prípade väčších objednávok (5 a viac kusov) je možné po telefonickej dohode urobiť výnimku a zabezpečiť osobné vydanie tovaru v lokálnom sklade na Bitúnkovej 13, Nové Zámky – v tomto prípade je platba možná iba v hotovosti.

Môžem vrátiť doplnok stravy Penoxal?
Možnosť vrátenia tovaru je do 14 dní od nákupu. Tovar však musí byť nerozbalený, v neporušenom obale. V súlade s našimi obchodnými podmienkami je možné reklamovať tovar poškodený pri preprave. Rozbalený, či čiastočne spotrebovaný tovar nie je možné vrátiť.

Neovplyvňuje Penoxal účinnosť chemoterapie a rádioterapie (ožarovanie)?
Prípravok Penoxal neovplyvňuje liečebné účinky chemoterapie a rádioterapie, môže však znižovať ich sprevádzajúce účinky (napr. zvracanie, hnačky, nechutenstvo, únava, …)

Môže sa preparát Penoxal užívať aj v iných prípadoch, ako je onkologické ochorenie?
Áno, Penoxal odporúčame pri ochoreniach sprevádzaných oslabením imunitného systému a tiež ako prevenciu nádorových ochorení (predovšetkým u osôb s genetickou záťažou), kde optimalizuje schopnosti organizmu zúčastňovať sa na obranných mechanizmoch.