Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Písomná informácia

Informácie o balení

Informácie o balení – príbalový leták

PENOXAL 50 mg

Výživový doplnok (kapsuly)

Penoxal je prírodný výživový doplnok obsahujúci patentovanú látku Biocol, ktorá je mikrobiologického pôvodu a získava sa viacstupňovým biotechnologickým procesom a následnou štandardizáciou. Vďaka svojmu zloženiu v kombinácii s beta-glukánom a vitamínom C prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky a je úplne netoxický bez interakcie s inými produktmi.

Penoxal sa odporúča pri stavoch súvisiacich s oslabeným imunitným systémom.

Balenie: 60 a 120 kapsúl

Zloženie: Biocol, kyselina askorbová, beta-1,3/1,6-D-glukán, maltodextrín (plnidlo), želatína (kapsula).
Hmotnosť 1 kapsuly 376 mg.

PENOXAL neobsahuje konzervačné látky, chemické prísady ani farbivá.

Upozornenie:

Penoxal je veľmi dobre znášaný aj pri vysokých dávkach a pri dlhodobom užívaní nevzniká závislosť. Prípravok nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je antibiotikum, je úplne netoxický a bez interakcií s inými prípravkami alebo liekmi. Vo výnimočných prípadoch sa môže vyskytnúť hnačka. V takom prípade odporúčame znížiť dávkovanie. Pri autoimunitných ochoreniach odporúčame konzultovať jeho užívanie s lekárom.

Dávkovanie:

Dávkovanie: 2 – 4 kapsuly denne

Odporúčame užívať Penoxal pol hodiny pred jedlom

Upozornenie: V prípade, že je Penoxil v štádiu prípravy, je možné ho použiť ako liek:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Penoxal neuchovávajte. Pre dobré zdravie je dôležitá pestrá strava a zdravý životný štýl. Dodržiavajte zdravú výživu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Uchovávanie:

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C v pôvodnom obale, aby bol výrobok chránený pred svetlom a vlhkosťou.

Minimálna trvanlivosť do:

Pozri spodnú stranu obalu a etiketu.

Penoxal je prírodný výživový doplnok s pozitívnym účinkom na imunitný systém, ktorý nevykazuje žiadne negatívne ani toxické účinky.

Vyniká schopnosťou podporovať predovšetkým špecifické biele krvinky – B a T lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správnu imunitnú reakciu a prevenciu ochorení. Jeho silné antioxidačné pôsobenie a vplyv na optimalizáciu apoptózy znižujú riziko najzávažnejšieho ochorenia súčasnosti – rakoviny.

Penoxal tiež významne prispieva k zmierneniu vedľajších účinkov liečby chemoterapiou a rádioterapiou a rýchlejšie vracia krvný obraz do normálu.