Množstevná zľava!

Penoxal 50mg – 60 kapsúl

47,00  s DPH

Penoxal je prírodný doplnok stravy s pozitívnym vplyvom na imunitný systém a s látkami, ktoré majú protinádorové pôsobenie a dokážu optimalizovať apoptózu, ktorá choré či nádorové bunky donúti k zániku.Dopomáha k zmierneniu nežiadúcich účinkov chemoterapie alebo rádioterapie.

Objednajte aspoň (ks) Zľavnená cena za kus
3 - 5 45,00 
6 + 43,00 

Popis

Charakteristika

Penoxal je prírodný doplnok stravy s pozitívnym vplyvom na imunitný systém, ktorý nevykazuje žiadne negatívne alebo toxické účinky. Vyniká schopnosťou podporovať predovšetkým špecifické biele krvinky – B a T-lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správne imunitné reakcie a prevenciu ochorení. Jeho výrazné antioxidačné pôsobenie a vplyv na optimalizáciu apoptózy znižujú riziko vzniku najvážnejšieho ochorenia súčasnosti – rakoviny. Prípravok Penoxal sa tiež významne podieľa na zmiernení nežiaducich účinkov chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečby a navracia hodnoty krvného obrazu rýchlejšie k normálu.

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal správnej funkcii tráviaceho traktu, v ktorom je uložená aj veľká časť našej imunity. Reguláciou kyslosti žalúdočných štiav Penoxal uľavuje od nepríjemného pálenia záhy a znižuje riziko vzniku žalúdočných vredov. Podporuje žiaducu črevnú mikroflóru a upravuje vyprázdňovanie (zápcha / hnačka), čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažných ochorení. Pozitívnymi účinkami na zažívanie sa Penoxal podieľa na pocite brušnej pohody a rovnováhy.

Využitie nachádza Penoxal aj v oblasti gynekológie. Silná imunita je skvelým prostriedkom proti nežiaducim mikroorganizmom spôsobujúcim vaginálnej mykózy či proti uchyteniu HPV vírusom, ktoré vyvolávajú genitálne bradavice alebo prekancerózne zmeny na krčku maternice.

S výbornými výsledkami možno Penoxal užívať na posilnenie imunity v čase chrípok a prechladnutí, pri zápalových, vírusových a bakteriálnych ochoreniach a tiež ako ich prevenciu.

Harmonizáciou jednotlivých orgánových systémov sa Penoxal podieľa na správnom fungovaní organizmu a celkovej pohode.

Indikácie:

 • pri liečbe onkologických ochorení (chemoterapia, rádioterapia)
 • prevencia recidívy nádorového ochorenia
 • prevencia onkologických ochorení
 • pri prekanceróznych stavoch
 • pri zápalových, vírusových a bakteriálnych ochoreniach
 • pri ochoreniach tráviaceho traktu
 • pri gynekologických problémoch
 • pri oslabenom imunitnom systéme
 • v pred a pooperačnej liečbe

 

Účinky:

 • podporuje imunitu stimuláciou množstva a aktivity B a T-lymfocytov (bielych krviniek)
 • pôsobí ako antioxidant – chráni bunky pred oxidatívnym stresom a voľnými radikálmi
 • mierni vedľajšie účinky onkologickej liečby (chemoterapia, rádioterapia)
 • obmedzuje rast nádorov optimalizáciou procesu riadenej smrti buniek (tzv. apoptózy)
 • napomáha správnej funkcii tráviaceho traktu, obličiek, pečene
 • znižuje nežiaduce účinky RTG / UV žiarenia
 • normalizuje hodnoty krvného obrazu
 • prispieva k detoxikácii organizmu

 

Vedľajšie účinky:

Prípravok Penoxal je veľmi dobre znášaný aj pri vysokom dávkovaní a pri dlhodobom užívaní sa nevytvára závislosť. Prípravok nemá vedľajšie účinky, neprejavuje antibiotickú aktivitu, je úplne netoxický a bez vzájomného pôsobenia s ostatnými prípravkami.

V osobitných prípadoch môže dôjsť k hnačke. V tomto prípade odporúčame znížiť dávkovanie.

Zloženie:

Hlavní složkou doplňku stravy Penoxal  je unikátní patentovaná látka Biocol, která je získávána z mikroorganismu Penicillium  oxalicum var. Armeniaca, izolovaného kmene mikroskopické houby, který vykazuje pozoruhodný vliv na lidský organismus.

Podpůrnou látkou přípravku Penoxal je vitamín C a beta-glukan, mikronizovaný extrakt hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) s dosaženou čistotou až 93%.  Obě látky v kombinaci s účinnou látkou Biocol násobí svůj pozitivní vliv na imunitní systém a hodnoty krevního obrazu. Této vlastnosti se využívá především u pacientů podstupujících chemoterapii a radioterapii (ozařování), které mají za následek úbytek krevních elementů s následným deficitem imunity a anémií.

Aktívne zložky v 1 kapsule / % RVH
Biocol: 50 mg / **
β-1,3/1,6-D-glucan: 20 mg / **
Vitamín C: 100 mg / 125%

* RVH – referenčná výživová hodnota, ** nie je určené

Dávkovanie

2 – 4 kapsuly denne.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Balenie

60 kapsúl

EAN

8594178210429

Ďalšie upozornenia

Prípravok Penoxal je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie.